Salon Naďa

Objevte
skutečnou
krásu

Biologický peeling – GREEN PEEL® DR.SCHRAMMEK

Před více než 60 lety poskytla Christine Schrammek základy pro originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření, které pomáhá získat lidem s problematickou pokožkou čistou a rovnoměrnou pleť. Základ tvoří osm vybraných bylinek, které jsou vmasírovány do pokožky a jež obsahují enzymy, minerály a vitamíny. Díky variabilitě použitého množství bylinných směsí umožňuje GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření přizpůsobení individuálnímu stavu pleti a osobním cílům ošetření.

Bylinkový peeling GREEN PEELL® je vytvořen z čisté bylinné směsi. Na rozdíl od jiných peelingových prostředků neobsahuje žádné chemické, často škodlivé látky nebo syntetická brusiva. Pokud se bylinky nedopatřením dostanou do očí, nezpůsobí žádné pálení ani slzení.

Tento peeling je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen – doporučuje se použiti u žen po porodu nebo u atopické pleti. Po ošetření pokožce se navrací elasticita, podporuje novotvorbu kolagenu a elastinu. Póry se stahuji, čím se omezuje tvorba kožního mazu. Tato procedura výborně čistí problematickou pleť.

Jak tento peeling působí:

Během speciální masáže pomocí výrobku GREEN PEELL® dojde k lehkému obroušení svrchních vrstev pokožky. Znatelně se zvýší prokrvení a následuje okysličení buněk. Přírodní aktivní látky obsažené v peelingu GREEN PEELL® podporují normalizační a regenerační procesy pokožky.

Jak ošetření probíhá:

První den proběhne aplikace bylinkové směsi na ošetřenou oblast. Během kůry dojde k mírnému „obroušení“ povrchových vrstev kůže a ke zlepšení prokrvení. Po ošetření je pokožka mírně zarudlá, pocit jako lehké popálení od slunce. Třetí až čtvrtý den dojde o odlupování povrchových vrstev pokožky.

Po celou dobu loupání se vyhýbáme vodě! Čtvrtý nebo pátý den dojde k ošetření dalšími produkty z komplexního programu Green Peel, kdy kosmetička odstraní zbytky odumřelé pokožky. Zregenerovaná pokožka je svěží, čistá a omlazená.

Zlepšení stavu pokožky je viditelné už za několik dní po prvním ošetření.

Originální GREEN PEELL® bylinné peelingové ošetření je nabízeno výhradně certifikovanými kosmetičkami a lékaři!

Chemický peeling – MEDIK8

Chemický peeling Medik8 je jedním z nejvíce populárních neinvazivních kosmetických ošetření, které se provádějí za účelem rejuvenace pokožky. Je to kosmetický postup založený na aplikaci enzymu nebo chemického exfoliantu na pokožku s cílem vyvolat řízené odumírání (zničení) epidermis nebo dermálních buněk. To vede k odstranění lézí/nedokonalostí pokožky a k vylepšení její struktury.

Jde o relativně jednoduchý postup používaný ke kosmetickému ošetření mnoha stavů pokožky, jako jsou: jizvy po akné, předčasné stárnutí pokožky, nadměrná pigmentace, akné a vrásky.

V rámci hojícího procesu dochází k navýšení produkce nových kožních buněk = vytvoření nové a zdravější vrstvy pokožky. Chemický peeling Medik8 může být aplikován na oblast obličeje, krku (dekoltu). Čím proniká chemický peeling Medik8 hlouběji, tím výraznějšího zlepšení můžeme dosáhnout. S tím je však spojeno i vyšší riziko komplikací, vyšší bolestivost a delší doba hojení.