Salon Naďa

Objevte
skutečnou
krásu

Depilace

Přírodní depilace cukrovou pastou Pandhy's

Propojení tisícleté tradice a nejmodernějších metod při výrobě cukrové pasty spolu se speciální depilační technikou jsou ideální kombinací k účinnému a šetrnému odstranění i velmi krátkých chloupků – přirozeně ve směru jejich růstu, tudíž netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu.

Výrazně snižuje následné nepříjemné bolesti a je vyloučeno přetrhávání chloupků ve folikulu. Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla a je možné modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, klín - brazilská depilace). Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí, oproti depilaci teplým voskem zčervenání pokožky zmizí rychleji. V případě, že z některé části těla se chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit na jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky.

Touto metodou lze odstranit chloupky dlouhé už 2-3 mm (přes 5 mm nemusí být depilace příjemná), proto Vaše pokožka může být stále hladká. Depilace cukrovou pastou odstraňuje chloupky na delší čas a přináší redukci ochlupení, tedy řídnutí a slábnutí chloupků.

Cukrová pasta obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu (pozor: ne potravinářskou) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky.


Výhody depilace cukrovou pastou PANDHY´S

Pastu používáme při tělesné teplotě, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení.

Nelepí se na živé kožní buňky. Odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i na ekzémy. Nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí iritace pokožky.

Nepřetrhává chloupky! Zásadou depilace cukrovou pastou PANDHY´S je, že pasta obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní. Chloupky se vytrhávají ve směru jejich růstu! Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou.

Je hypoalergenní. Glukóza díky vysoké koncentraci zabraňuje množení bakterií jak na kůži tak i v kelímku.

Snadno se odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo z jakéhokoliv povrchu. Po ošetření se pokožka klienta nikdy nelepí.

Doporučujeme:

  • neopalovat se v den depilace
  • nechodit týž den po depilaci do bazénu
  • před depilací podpaží nepoužít týž den deodorant na podpaží
  • nemazat si tělo před depilací tělovým mlékem
  • pokud máte zarostlé chloupky udělejte si před depilací peeling
  • chloupky by měly být dlouhé minimálně 5 mm (což odpovídá růstu cca 10 – 12 dní po holení)

Chloupky nerostou nikdy rovnoměrně! Při průměrné délce například 3 mm budou jiné chloupky jen v délce 1 mm a v tomto případě není depilace takto krátkých chloupků dostatečně efektivní.

Zvláště před první depilací toto nepodceňujte, abychom dosáhli maximálního výsledku.