Salon Naďa

Objevte
skutečnou
krásu

Péče o pleť

V našem salonu používáme k ošetření pleti exkluzivní kosmetiku Dr.Schrammek, Etre Belle a dermatologickou kosmetiku Medik8. Společnost Medik8 nabízí produkty každodenní péče o pokožku spolu s produktovou řadou pro profesionální léčbu určenou těm, kteří chtějí jít dál, než kam jim dovolí běžná domácí péče.

S využitím moderních přístrojů laserové radiofrekvence, ultrazvukové špachlte, mezoterapie a kvalitních kosmetických přípravků ošetřujeme pleť s okamžitě viditelnými efekty.

Všechna kosmetická ošetření se uskutečňují na základě diagnózy a konzultace s klientem. Budete dopředu seznámeni s cenou ošetření, průběhem, délkou trvání i hlavními složkami použitých profesionálních přípravků.


Řasy a obočí

LASH LIFTING / LASH BOTOX

Revoluční a aktuálně velmi oblíbená procedura. Jedná se o zdravou trvalou na řasy, která dokáže úžasně efektivně vyživovat a ozdravovat přírodní řasu bez použití umělých náhražek.

Řasy klientky jsou pro proceduře okamžitě:

 • krásně natočené (přirozeně vypadající zakřivení)
 • černé
 • opticky prodloužené
 • až o 60% silnější
 • regenerované
 • vyživené látkami podporující růst řas

Vhodné pro klienty:

 • kteří nemohou mít prodloužené řasy
 • potřebují regenerační kúru řas
 • mají rovné řasy

Tuto proceduru může provádět pouze kosmetička se zdravotním vzděláním. U nás je toto samozřejmostí.

EYEBROWN HENNA - barvení obočí Bio Hennou

Eyebrown Henna nabízí neuvěřitelnou trvanlivost po dobu až šesti týdnů. Dává obočí výrazný objem, krásnou barvu a má podobný efekt jako tetování - obarví samotné obočí i kůži pod ním.

Nabarvené řasy a obočí mají spoustu výhod:

 • v nepříznivém počasí, dešti, barva stále drží
 • řasy jsou zřetelně delší a objemnější, tónování zdůrazňuje celou délku řas
 • barvení řas je velmi praktické a šetří čas, odpadá veškerá starost s řasenkou
 • od ranního probuzení až do večera stále dokonale upravený vzhled
 • neexistují nepříjemně a nevzhledně slepené řasy, rozmazaná řasenka okolo očí
 • pro uživatelky kontaktních čoček je barvení řas zcela ideální, vzhledem k tomu, že jemné částice řasenky mohou dráždit oči
 • pro sportovce je barvení řas a obočí perfektní volbou, protože barva je odolná vůči vodě a pocení, bez rizika rozmazání

Čištění pleti

SKIN SCRUBBER - ultrazvuková špachtle

Skin Scrubber, neboli ultrazvuková špachtle, je bezbolestné hloubkové čištění, peeling, tonizace a lifting. Ultrazvuk spolu s vhodnými desinkrustačními přípravky pomůže uvolnit ucpané póry, zmírnit nežádoucí pigmentaci (působením na melanin) a mílie, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a rozjasněná. Při ošetření je klientce zaručena maximální bezpečnost a vysoká účinnost.

Skin Scrubber není pouze ultrazvukový přístroj, pracuje také se stejnosměrným (galvanickým) proudem. Podstata přístroje spočívá ve využití ultrazvukových biodynamických vln. V ošetřované tkáni se mění tlak, částečky tkáně se začnou pohybovat sem a tam v rytmu frekvence ultrazvuku. Při takto rychlém pohybu vzniká tření, jehož následkem je dále vznik tepla. Kromě toho dochází také k určitému druhu „biomechanické mikromasáže“. Teplo a mikromasáž způsobují roztahování cév a tím lepší zásobování buněk kyslíkem a živinami, rozšiřuje se mezibuněčný prostor, aktivuje se mezibuněčná tekutina a odvod zplodin metabolismu a celá tkáň se takto „čistí“ zevnitř.

Upozornění: ošetření není vhodné pro osoby, které mají kardiostimulátor, těhotné ženy, osoby trpící epilepsií a závažným onemocněním srdce nebo které mají čerstvý zánět na ošetřované kůži!

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Diamantové obrušování nabízí neinvazivní postup úpravy kůže s použitím sterilních diamantových hlavic, které obrousí vrchní vrstvu kůže a posléze odsají částečky společně s nečistotami a odumřelou kůží a oživí ji. Tento proces odstraní poškozenou tkáň, skvrnky, vrásky, jizvičky po akné a jinou nežádoucí pigmentaci kůže, zároveň redukuje rozšířené póry a zmírňuje produkci kožního mazu. Kůže je prokrvená a detoxikována, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Mikrodermabraze podporuje obnovu a růst nových kožních buněk, což mimo jiné zpomaluje i proces stárnutí pleti.

Neinvazivní metoda omlazení pletí a čištění pokožky je absolutně bezbolestná, zanechává mnohem menší viditelnost pórů, zmírňuje zánět, vyrovnává barvu a strukturu pleti a celkově prospívá pokožce, pokud jde o zlepšení stavu a kvality.

Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pletí.


Vyhlazení vrásek

Ultrazvuková mezoterapie

Mezoterapie je metoda, při které se do pokožky a částečně do střední vrstvy kůže – škáry vpravují látky, které zlepšují estetický vzhled pokožky a působí rovněž jako výživa ( především o kyselinu hyaluronovou ).

Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř. S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek.

Dermarollerová mezoterapie

Metoda dermarollerové mezoterapie k nám přišla z Německa. Spočívá nejdříve v nanesení mezoterapeutického séra na pleť, poté je na pokožku přiložený speciální váleček s mikrojehlami, které narušují svrchní vrstvu kůže a umožní dopravit účinné látky obsažené v krému nebo séru do epidermis a dermis, tedy přesně tam, kde je potřebujete.

Metoda je spojena s minimálními riziky a je všeobecně velmi dobře snášena. Na rozdíl od klasické mezoterapie umožňuje ošetření větších ploch včetně hrudníku, břicha nebo hýždí.

Jak dermaroller funguje:

Válečkem je přejížděno po pokožce a tím se vytvoří v pokožce drobné vpichy. Tyto vpichy se stanou transportním tunelem, který dopraví účinné látky přímo do kůže. Navíc samotné používání tohoto válečku dokáže podpořit omlazení pleti.

Jakmile totiž strukturu pokožky narušíte drobnými vpichy, kůže zahájí proces regenerace a vytvoří mnohem více kolagenu a elastinu, než za normálních okolností. Produkce nového kolagenu a elastinu redukuje již stávající vrásky, navyšuje elasticitu pokožky a vyhlazuje jizvičky a jiné kožní nesrovnalosti.

Radiofit

Radiofit je novinkou v oblasti moderní kosmetiky určený k neinvazivnímu omlazení.

Aplikace probíhá pomocí speciálních elektrod, které zahřívají tkáně v podkoží. Energie ve formě příjemného tepla se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí a narušení kolagenových vláken. Vše je bezbolestné a pro všechny typy pleti. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží.

Celkový efekt terapie radiofrekvencí je podpořen stimulací kolagenových vláken, která jsou „stavebními kameny“ pleti. Čím lepší je jejich kondice, tím vypadá naše pleť mladší.

Přístroj efektivně napomáhá:

 • zpevnění pokožky
 • vyhlazení vrásek, rejuvenace
 • neinvazivní lifting
 • redukce pigmentových skvrn
 • redukce akné
 • vyhlazení strií a drobných jizev
 • při masážích na uvolnění svalů
 • redukce bolesti kloubů