Salon Naďa

Objevte
skutečnou
krásu

Líčení

Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Poradíme Vám s líčením pro každý den i konkrétní příležitost.

Pro vyniknutí Vaší přirozené krásy a zhodnocení Vašich předností používáme luxusní dekorativní kosmetiku ARTDECO, doplněnou v případě potřeby neméně kvalitními produkty jiných předních výrobců dekorativní kosmetiky, které Vám pomůžou tento sen splnit.

 


Německá luxusní kosmetická značka ARTDECO nabízí ucelený koncept s nepřeberným množstvím kolekcí pro kompletní kosmetickou péči i make-up. Značka ARTDECO neustále sleduje aktuální trendy a na jejich základě poté tvoří své produkty. Splňuje i ty nejnáročnější požadavky jak pro salonní, tak i pro každodenní domácí péči a zároveň je velmi oblíbená mezi profesionálními vizážisty.

Produkty značky ARTDECO nejsou testované na zvířatech.

Každá žena ví, jak stav a vzhled pleti umí ovlivnit psychickou i fyzickou pohodu každého dne. Přitom řešení je tak jednoduché. Základem pro získání zdravé a pěstěné pleti je správně nastavený systém péče o pleť. Jeho součástí jsou konzultace s odborně vyškolenou kosmetičkou, ošetření v salonu a hlavně - pravidelná péče vhodně zvolenými produkty, které si můžete v našem salonu i zakoupit.